Kosmetické ošetření

 
Program Basic                                                                                                          

Odlíčení, čistění, peeling, masáž, maska, závěrečné ošetření.

 Program Extra                                                                                                                 

Odlíčení, korekce obočí, čistění, peeling, masáž, maska, sérum, závěrečné ošetření.

 Program Lasocare                                                                                                          

Odlíčení, korekce obočí, čistění, peeling, gel Lasocare, aplikace laseru, masáž, laserová maska, aplikace laseru, sérum, závěrečné ošetření smaragdovým krémem.


Program Biofáze                                                                                                         

Odlíčení, korekce obočí, čistění, peeling, masáž, biofáze /tři séra, která aktivují regenerující proces v pokožce/, maska, závěrečné ošetření.

 
OŠETŘENÍ LASEREM LASOCARE


Je jedním z neúčinnějších pomocníků profesionálního kosmetického ošetření. Kosmetický laser je možné použít na všechny typy pleti a v kombinaci s laserovou kosmetikou je velmi účinný pro řešení různých stavů pokožky.


Laser při ošetření pleti řeší problémy a to jsou:
akné
vrásky
poruchy pigmentu
kuperózu (popraskané žilky)
zánětlivé stavy po holení u mužů
jizvy, koloidní jizvy
opary
popáleniny, omrzliny
ekzémy, lišeje

Laserové světlo je světlo se specifickými vlastnostmi a dokáže povzbuzovat metabolismus pleťových buněk. Naše pokožka má více vrstev a její základ se tvoří v buňkách nejspodnější vrstvy kůže.  Při průchodu tohoto laserového světla dochází k lepší výživě spodní vrstvy pokožky, rychlejší tvorbě nových a zdravých buněk, které se pak objeví na povrchu jako zdravější, pevnější a vypnutá pleť. Tento jev je nejzřetelnější v urychlování hojení různých ran. Pro efektivnější účinky se používá laserová kosmetika.

GEL LASOCARE
- vede k vydatnému a přesně cílenému prokysličení buněk v hloubce pórů a tím k účinnému omlazení pleti. Subjektivně je tento účinek vnímán jako pocit svěžesti, dýchající a hebké pleti. U většiny typů pleti je krátce po aplikaci pouhým okem vidět, že drobné vrásky jsou vyhlazeny, pleť jemně vypnuta.
- je ochranný film pleti postupně zbaven bakterií na povrchu i v hloubce pórů. Toto vede k velmi šetrnému a dosud patrně nejúčinnějšímu vyčištění pleti, jaké je v současné době možno provádět.
- LASOCARE je proto aplikován u klientek, u nichž se projevuje sklon k tvorbě vrásek, nevyrovnanému vyživování povrchu pleti a zejména k zanášení pórů a projevům tzv. nečisté pleti.

Použitá metoda je totiž plně v souladu s přirozenými funkcemi organismu a nezpůsobuje sekundární alergické reakce, jak je známe z denní praxe.