SHAMBALLA 1024

 

Shamballa 1024 je dar Mistra Saint Germaina planetě Zemi a jejím obyvatelům. Mistr Saint Germain poskytl poznání celistvé metody s více informacemi než vyučoval dr. Mikao Usui v Reiki systému. Shamballa 1024 je více než jen další energetický systém. Díky těmto vyšším energiím se urychluje rozšíření našeho vědomí. Energie Shamballa 1024 nazýváme také multidimenzionální – celistvé.

Jde o sloučení několika typů energií:
1. Univerzální životní energie – reiki
2. Energie Světla v našem duchovním srdci – energie naší „JÁ JSEM PŘÍTOMNOST“
3. Energie Nanebevzatých Mistrů – (spojitost našeho multidimenzionálního aspektu).

Shamballa 1O24 je označována jako multidimenzionální, protože je založena na celistvosti. Objevujeme svět, který jsme předtím neznali. Začínáme rozumět a cítit, že nám synchronicita ukazuje, že všechno je spolu propojeno. Tím dostáváme hluboké poznání o dalších částech jak nás samých, tak ostatních lidí – všude je potřebná láska a integrita. Shamballa nám pomůže milovat se jací jsme. Toto nové pochopení nás otevře novým formám našeho bytí, včetně našich minulých životů, vývoje naší intuice, energetických spojení, práce s našimi průvodci, anděly a pomocníky, kteří nás milují a ochraňují. Otevíráme se hluboké lásce planetě Zemi a smyslu pro partnerství.

 Vše je Jednota. Systém Shamballa 1024 obsahuje 1024 „symbolů“, které jsou rozděleny do čtyř stupňů po 256 symbolech a jsou předávány telepaticky prostřednictvím čtyř levelů. Samotné symboly se nevyučují, ale tím, že jsou předány telepaticky, nedochází k jejich komoleninám a každý obdrží stejné zasvěcení. Technika terapie Shamballa 1024 je velmi jednoduchá, samotná terapie trvá pouze pár minut. Systém je určen zejména těch, kteří vibrují ve vyšších energetických spektrech.

 
V případě zájmu, mě neváhejte kontaktovat