Skleróza

Hulda Clark o roztroušená skleróza


Roztroušená skleróza a amyotrofická laterálni skleróza
Roztroušená skleróza je onemocnění, postihující mozek a míchu. Laterální sklerózou ji nazývá­me tehdy, pokud je postižena především mícha.
Skleróza je způsobena parazity, napadajícími mozek a míchu. Může se jednat o kteréhokoli ze čtyř běžných parazitů (motolic). Je proto nutné provést okamžitou aplikaci zapperu. Motoli­ce se nemohou objevit, pokud nedojde k opětovné reinfekci. Přestaňte jíst maso, kromě ryb a darů moře. Všechna masa jsou totiž zdroji různých stádií motolic, pokud nejsou konzervovaná nebo velmi důkladně uvařená. Domácí zvířata a ostatní členové Vaší domácnosti jsou zcela jistě nakaženi stejnými parazity jako Vy, i když se u nich, narozdíl od Vás, třeba neprojevily žádné příznaky. Pokud to jde, zbavte se Vašich zvířecích miláčků a nelí­bejte Vaše bližní na ústa. Ujistěte se, že se i Váš sexuální partner zbavil parazitů.
Nejdůležitější otázkou, na kterou si musíme odpovědět, je: proč tito paraziti napadají právě mo­zek a míchu a ne jiné orgány? Je to s nepochybně způsobeno přítomností rozpouštědel, která hromadění a množení bakterií napomáhají. Xylen a toluen jsou rozpouštědla, která se běžně vyskytují v mozku při roztroušené skleróze. Je zřejmé, že se tato rozpouštědla zpočátku ku­mulují v pohybových a senzorických oblastech mozku, a proto se právě v těchto oblastech za­čínají množit také paraziti.
Xylen a toluen jsou průmyslová rozpouštědla, používaná do barev a ředidel. Zjistila jsem, že se vyskytují také v některých sycených nápojích (např. 7 UP). Přestaňte je proto pít.
Ve všech případech roztroušené sklerózy jsem v mozku a míše postižených odhalila také Shigellu. Tato bakterie pochází z mléčných výrobků, kam se dostávají z hnoje. Budte proto důslední ve sterilizování těchto mléčných výrobků, protože i jedna lžička nesterilizovaného mléka přidaná do míchaných vajec může obsahovat bakterie, které Vás reinfikují. Ani šlehač­ka či máslo nejsou bez převaření bezpečné. Ničte bakterie každý den pomocí zapperu. Shigelly produkují toxické látky, jež škodí mozku a míše. Redukce těchto bakterií proto vede k okamžitému zlepšení mozkových funkcí.
Všichni velcí paraziti mají své vlastní bakterie a viry, a možná právě tyto bakterie a viry vedou k patogenním reakcím mozku, tedy k zánětu a jizvení vnějších obalů mozkových buněk a nervových vláken. Je však možné, že viníky jsou samotní paraziti. Mozek se zoufale snaží tato poškození napravit, ale je neustále napadán novými dávkami rozpouštědel, Shigell a dalších parazitů a patogenů.
Další škodlivou látkou, související s roztroušenou sklerózou, je rtuť, pocházející ze zubních plomb. Rtuť, která se z plomb neustále vylučuje, není ledvinami nebo trávicím ústrojím úplně vyloučena. Část z ní se dostane do mozku a také do míchy. Odstraňování rtuti z těla můžete zlepšit pročištěním ledvin a jater. Rtuť může být sama o sobě ještě znečištěna thaliem, které je dokonce ještě jedovatější. Z tohoto důvodu by mělo být odstraňování rtuti z těla provádě­no s maximální intenzitou, aby bylo vyloučeno i thalium.