O mně

 
 

     Dobrý den, jmenuji se Ivana Kuchaříková, lidem už pomáhám přes 15 let. Už od malička jsem si připadala jiná a nechápala jsem tento svět. Věděla jsem určité věci a nedokázala jsem si vysvětlit, jak je mohu vědět. Ze začátku jsem se bála to lidem říkat, protože, když jsem to řekla, tak se na mě dívali, že jsem nějaká "divná", tak jsem si to nechávala pro sebe a snažila jsem se být jako oni a nevybočovat z "normálu".

     Sem tam jsem vykládala karty kamarádkám jako zpestření. Objevovala se mi jejich budoucnost A když se mi narodily děti a byli stále nemocní a doktoři nedokázali pomoc (atopický ekzém, neustálá rýma, bolení hlavy apod), tak jsem hledala pomoc jinde. Tady začala moje cesta s Reiki a dalšími energiemi. Byla to zajímavá cesta, plná nových informací. Naučila jsem se pracovat s kyvadlem, SRT, LSVJ, meditace, EFT, regrese, kvantování. Dokáži nahlížet do minulých životů, napojovat se na vyšší bytosti, čistit lidi i prostory, odvádět duše a různé entity. 

    Aby  lidské tělo bylo v harmonii, je důležité pracovat jak na duchovní a psychické stránce, tak i na fyzické stránce. Očistit tělo od toxinů, virů, bakterií, plísní a parazitů. Správně se stravovat a žít. Dokáži lidem poradit jaké byliny by měli užívat pro zlepšení funkce těla. Detoxikovat tělo pomocí bylin, potravin, pohybu, masáží. Odstraňovat různé zdravotní problémy pomocí přístroje Zapper, detoxikační vaničky a jiné.

    Každý jsme jiný a každý potřebujeme něco jiného. Důležitý je individuální přístup. Ale každý potřebuje láskyplné zacházení a pochopení

 

Objednat se můžete na tel.: 704 710 609 nebo  email: halo.i@post.cz.